SlovenčinaEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Zimná príprava 2012

Po jesennej časti 2. triedy Temeš skončil na 5. mieste , čo môžeme považovať za priaznivú bilanciu oproti predchádzajúcemu roku . V mužstve sme počas leta nerobili hráčske zmeny, až na návrat Tomáša Lukáňa, ktorý prišiel z hosťovania z Čavoja. Priaznivo hodnotím dochádzku na zápasy a prístup hráčov k zápasom. Aj to malo pozitívny dopad na umiestnenie. S aktívnym skóre 29:21 - 8 výhier a 4 prehry, máme ešte nádej aj na lepšie umiestnenie , keď strácame na prvého 9 bodov.

Zimná príprava ako vždy začala v telocvični v Nitr. Rudne a trvala do konca februára. Prvý zápas vonku sme absolvovali 3.3. vo Veľkej Mani (v rodisku Ferka Trungeľa), z dôvodu lepšieho terénu ako u nás. Ihrisko bolo v dobrom stave a to, že domáci hrali vonku už viac krát, bolo vidieť hneď od začiatku. Mužstvo Temeša vybehlo z vyhriatej malej telocvične a rovno o triedu lepším súperom. Výsledok 6:0 hovorí za všetko. Napriek tomu splnil zápas svoje a ukázal , kde sa momentálne nachádzame. Druhá časť programu v Mani už bola príjemnejšia aj pre hráčov Temeša a mohli sme si vychutnať nielen dobré pečené klobásky ,ale aj dobré domáce vínko. 11.3. sme na umelej tráve v Novákoch hrali ďalší prípravný zápas z Liešťanmi a tu sme už aj mi ukázali viac herných schopností a vyrovnaný zápas sa skončil remízou 2:2. (góly za nás dali bratia Oravcovci)

Posledný prípravný zápas sme hrali v Diviakoch n/N za pekného jarného počasia. Súper z našej triedy začal lepšie a po našich nedostatkoch sa ujal vedenia. Hra sa vyrovnala až koncom 1. polčasu a iniciatívu sme prebrali až v 2. polčase za stavu 3:1 pre domácich . Nevyužité šance a nepremenený pokutový kop nestačil ani na remízu a prehrali sme 4:3.
Napriek nepriaznivým výsledkom príprava splnila svoj účel a tak môžeme vykročiť do prvého jarného kola s MFK Prievidza.

Fotogaléria je z telocvične, z Veľkej Mani a zo zápasu v Novákoch z Liešťanmi.

Tréner: M. Javorček